zabawa karnawałowa

 

Po ciężkiej pracy w I semestrze nauki uczniowie Zespołu Placówek Oświatowych w Kołaczkowicach niewątpliwie zasłużyli na odpoczynek oraz dobrą rozrywkę w postaci zabawy karnawałowej, która odbyła się w naszej szkole w czwartek – 26 stycznia 2017r.

Tego dnia dzieciom towarzyszyło wiele emocji i wrażeń. Duży korytarz szkolny wyglądał  inaczej niż na co dzień i zamienił się w prawdziwą salę balową. Udekorowany kolorowymi balonami i łańcuchami przez uczniów z Samorządu Szkolnego pod opieką pań: Barbary Gwóźdź i Beaty Gawin zachęcał dzieci z klas 0-VI do szampańskiej zabawy.

W szkole wśród uczniów najmłodszych zaroiło się od Spider-Manów, piratów, rycerzy, kowbojów rodem z Dzikiego Zachodu, klaunów, czarodziejów… Były wróżki, księżniczki, smoki, diabły, lwy, krokodyle, motyle, biedronki i różne inne stwory i dziwadła… Stroje były barwne i oddawały nawet najdrobniejsze szczegóły wybranej postaci. Niektórzy byli nie do poznania, inni zaś budzili podziw. Wszyscy bawili się znakomicie, a humor dopisywał zarówno dzieciom, wychowawcom jak i rodzicom. Dorośli bawili się wspólnie z dziećmi. Były korowody, kółeczka i tańce w parach.

Wśród uczniów klas IV-VI było mniej przebierańców, ale niektórym nie zabrakło wyobraźni i przyodziali się w prawdziwe stroje karnawałowe, mieniące się cekinami i innymi świecidełkami. Podczas dyskoteki swój układ taneczny zatańczyli uczniowie uczęszczający na zajęcia taneczne w naszej szkole. Zrobili ogromne wrażenie na pozostałych uczniach.

Wszyscy  bawili się cudownie, a dobrą muzykę serwował im absolwent szkoły – DJ Łukasz.

Tegoroczna zabawa karnawałowa  należała do bardzo udanych. Wszyscy byli zmęczeni tańcami, ale zadowoleni. Teraz  nadszedł czas ferii zimowych i zasłużonego odpoczynku po I semestrze nauki.

Ferie trwać będą od 30 stycznia do 10 lutego 2017 r.

Wszystkim uczniom życzymy miłego odpoczynku 🙂

Samorząd Szkolny