Wycieczka do Dinoparku

Dziś wycieczkę ma grupa zero A.

 

 

Dnia 20.05.2015 r., odbyła się wycieczka autokarowa do Sielska na Wygodzie. W wycieczce wzięło udział 15 dzieci i 13 rodziców.

O godz. 8:45 wyruszyliśmy sprzed szkoły. Celem wycieczki było zwiedzenie ciekawych miejsc i integracja dzieci. Przedszkolaki w przeddzień wycieczki zostały zapoznane z zasadami zachowania się podczas wycieczki, aby zapewnić sobie i innym bezpieczeństwo.

 

O 9:30 przybyliśmy na miejsce, gdzie z parkingu udaliśmy się z panią przewodnik do Dinoparku. Pośród drzew i krzewów, dzieci podziwiały modele dinozaurów ustawione w kolejności ich występowania na Ziemi. Również dużą niespodzianką było Mini Zoo. To wyjątkowe miejsce pozwoliło poznać fascynujący świat zwierząt, nie tylko poprzez obserwację, ale także wspólne karmienie. Niezwykłą frajdą okazał się plac zabaw. Dzieciaki korzystały z różnych atrakcji i zabaw, a każdy z nich spalił mnóstwo kalorii.

By nabrać sił na nowo, wszyscy mogli zapełnić brzuszki smacznymi kiełbaskami prosto z grilla. Natomiast mamy dzieci, w Sielskim klimacie pięknej okolicy, wypiły kawkę i degustowały się pysznym ciastem.

 

Pobyt szybko dobiegł końca. Pełni niezapomnianych wrażeń i emocji wsiedliśmy do autobusu, którym wróciliśmy na godz. 14. Podczas drogi powrotnej każdemu dopisywał humor i zadowolenie z odbytej wycieczki.

Rodzicom dziękuję za sprawowaną opiekę nad dziećmi i mile spędzony czas.

 

IMG_0696 IMG_0703 IMG_0719 IMG_0733 IMG_0740 IMG_0772