WSPANIAŁA BABCIA I SUPER DZIADEK

24.01.2020r. był niezwykłym dniem w oddziale przedszkolnym, ponieważ dzieci gościły swoje urocze  Babcie , kochanych Dziadków ,Rodziców i Panią Dyrektor naszej szkoły.

Wdzięczne wnuczęta przygotowały dla swych Babć i Dziadków program artystyczny pod kierunkiem wychowawczyni Pani Danuty Gromiec-Rzepa. Nie zabrakło pięknych życzeń, podziękowań  i prezentów samodzielnie wykonanych przez dzieci. Każda babcia otrzymała Certyfikat Wspaniałej Babci ,a dziadek Certyfikat Super Dziadka. Dzieci przedstawiły inscenizację pt.” Spotkanie babci i dziadka  z  redaktorami TVN”. Nie zabrakło też piosenek i ciepłych słów skierowanych do ukochanych babć i dziadków.  Przedszkolaki zaprezentowały  taniec z serduszkami do piosenki Eleni „Za każdy uśmiech twój”. Dziadkowie z zachwytem wpatrywali się w swoje pociechy. Po występach dzieci wręczyły swoim babciom i dziadkom upominki. Przy słodkim poczęstunku zaproszeni goście dzielili się swoimi wrażeniami, a duma rozpierała ich serca, że mają tak wspaniałe wnuki. Nie zabrakło też pamiątkowych fotografii.

Babciom i Dziadkom życzymy: „Tradycyjnych stu lat i radości z chwil spędzonych z wnukami”,a wspaniałym rodzicom dziękuję za pomoc w przygotowaniu uroczystości.

Wychowawca Danuta Gromiec Rzepa