TO NIEZWYKŁY PRZYPADEK WSPANIAŁA BABCIA I SUPER DZIADEK

24.01.2017r. był niezwykłym dniem w oddziale przedszkolnym, ponieważ dzieci gościły swoje urocze  Babcie , kochanych Dziadków ,Rodziców i Panią Dyrektor naszej szkoły.

Wdzięczne wnuczęta przygotowały dla swych Babć i Dziadków program artystyczny pod kierunkiem wychowawczyni Pani Danuty Gromiec-Rzepa. Nie zabrakło pięknych życzeń, podziękowań i prezentów samodzielnie wykonanych przez dzieci.Każda babcia otrzymała dyplom Wspaniałej Babci ,a dziadek dyplom Super Dziadka.

Dzieci przedstawiły inscenizację pt. „Zima i bałwanek”, następnie rozbawiły babcie i dziadków do łez skeczem

pt.” Spotkanie babci i dziadka  z  redaktorami TVN”. Nie zabrakło też piosenek i ciepłych słów skierowanych do ukochanych babć i dziadków.  Przedszkolaki zaprezentowały dwa tańce :walc z Nocy i Dni oraz taniec Śnieżynki.Dziadkowie z zachwytem wpatrywali się w swoje pociechy. Po występach dzieci wręczyły swoim babciom i dziadkom upominki. Przy słodkim poczęstunku zaproszeni goście dzielili się swoimi wrażeniami, a duma rozpierała ich serca, że mają tak wspaniałe wnuki. Nie zabrakło też pamiątkowych fotografii.

Babciom i Dziadkom życzymy: „Tradycyjnych stu lat i radości z chwil spędzonych z wnukami”,a wspaniałym rodzicom dziękuję za pomoc w przygotowaniu poczęstunku i pysznego tortu.

Wychowawca Danuta Gromiec Rzepa

DSC07172 (Kopiowanie)DSC07150 (Kopiowanie)