Śniadanie Wielkanocne w kl VII

„Na stole święcone, a obok baranek, koszyczek pełny barwnych pisanek i tak znamienne w polskim krajobrazie w bukiecie srebrzyste, wiosenne bazie. Zielony barwinek, fiołki i żonkile barwami stroją uroczyste chwile. W dom polski wiosna wchodzi na spotkanie, gdy wielkanocne na stole śniadanie”.
Wielkanoc to jedno z najradośniejszych świąt, poprzedzone świątecznymi przygotowaniami i troską o szczególny nastrój. To wyjątkowy czas w roku, gdy wokół pojawiają się pierwsze bazie i pierwiosnki. Czas skłaniający do refleksji i zadumy.
Zgodnie z wielkanocną tradycją  przy świątecznym stole spotkali się 28 marca 2018 roku uczniowie klasy VII wraz z wychowawcą B. Gwóźdź. Przepięknie nakryte stoły i wiosenne dekoracje zachęcały wszystkich do świętowania. Ponadto dzięki życzliwości rodziców  na stołach znalazło się wiele świątecznych przysmaków. Nie zabrakło również wspólnych rozmów przy bogato zastawionym świątecznym stole.
Całe spotkanie przebiegało w miłej i radosnej atmosferze. Dziękujemy naszym kochanym rodzicom za pomoc w przygotowaniu uroczystego śniadania i życzymy WESOŁEGO ALLELUJA.