Nasze sukcesy w roku szkolnym 2014/2015

Nasze sukcesy

w roku szkolnym 2014/2015

 

 

 l.p. Imię i nazwisko ucznia Nazwa konkursu Zajęte miejsce Imię i nazwisko opiekuna
 1. Jakub Szkudlarek Klasa VI XII Konkurs Humanistyczny dla uczniów szkół podstawowych województwa świętokrzyskiego finalista Alicja Lalewicz Małgorzata Lech
 2. Jakub Szkudlarek Klasa VI Ogólnopolska Olimpiada Mitologiczna I miejsce Alicja Lalewicz
 3. Jakub Szkudlarek Klasa VI Powiatowy Konkurs Mitologiczny laureat Alicja Lalewicz
 4. Michał Marchewka Klasa V XII Konkurs Matematyczno-Przyrodniczy dla uczniów szkół podstawowych województwa świętokrzyskiego finalista Klasa V Barbara Gwóźdź Stanisława Kocjan
 5. Emilia Marchewka Klasa 0 B XI Międzywojewódzki Konkurs poetycki „Ja i świat” w WDK Rzeszów laureat Lucyna Skwark
 6. Maciej Pacholec Klasa IV Ogólnopolska Olimpiada przedmiotowa z przyrody OLIMPUS laureat Stanisława Kocjan
 7. Michał Marchewka Klasa V Ogólnopolska Olimpiada przedmiotowa z przyrody OLIMPUS laureat Stanisława Kocjan
 8. Katarzyna Kopeć Klasa V Ogólnopolska Olimpiada Mitologiczna laureat Alicja Lalewicz
 9. Tymoteusz Janicki Klasa V Ogólnopolski Konkurs Przedmiotowy „Edi” z języka polskiego klasa V laureat Alicja Lalewicz
 10. Michał Marchewka Klasa V Ogólnopolski Konkurs Przedmiotowy PINGWIN 2014 z matematyki na poziomie klasy 5 szkoły podstawowej wyróżnienie Barbara Gwóźdź
 11. Karol Kornicki Klasa IV Kangur Matematyczny wyróżnienie Barbara Gwóźdź
 12. Tymoteusz Janicki Klasa V Kangur Matematyczny wyróżnienie Barbara Gwóźdź
 13. Jakub Szkudlarek Klasa VI Kangur Matematyczny wyróżnienie Barbara Gwóźdź
 14. Kamil Szkudlarek Klasa II Kangur Matematyczny wyróżnienie Beata Gawin
 15. Karol Kornicki Klasa IV Ogólnopolski Konkurs Przedmiotowy EDI z matematyki na poziomie klasy 4 wyróżnienie Barbara Gwóźdź
 16. Michał Marchewka Klasa V Ogólnopolski Konkurs Przedmiotowy EDI z matematyki na poziomie klasy 4 wyróżnienie Barbara Gwóźdź
 17. Weronika Prędka Klasa III Konkurs plastyczny pn.”Czyste środowisko-najlepsze uzdrowisko” wyróżnienie Teresa Opałka
 18. Wiktor Wanat Klasa III XIV Gminny Konkurs Ekologiczny dla klas III„Odnawialne źródła energii” II miejsce Teresa Opałka
 19. Karol Kornicki Klasa IV Konkurs plastyczny pn.”Czyste środowisko-najlepsze uzdrowisko” III miejsce Monika Rzepa
 20. Szkoła Podstawowa w Kołaczkowicach I Powiatowy Konkurs”Pro Arte Język Obcy w Sztuce” III miejsce Małgorzata Lech
 21. Szkoła Podstawowa w Kołaczkowicach Konkurs na najpiękniejszą choinkę pn.”Ubierzmy razem choinkę” wyróżnienie Monika Rzepa Małgorzata Lech

Beata Gawin

Anna Pacholec

Teresa Opałka

Lucyna Skwark

 22. Jakub Szkudlarek Klasa VI Międzyszkolny Konkurs Matematyczny II miejsce Barbara Gwóźdź
 23. Wiktoria Kwiatkowska

Klasa II

XIV Gminny Konkurs Ekologiczny pn. „Odnawialne źródła energii” III miejsce Beata Gawin
 24. Tymoteusz Janicki Klasa V Ogólnopolski konkurs przedmiotowy PANDA 2015 z j.polskiego na poziomie klasy 5 szkoły podstawowej laureat Alicja Lalewicz
 25. Karol Kornicki Klasa IV Ogólnopolska Olimpiada przedmiotowa z przyrody OLIMPUS Laureat Stanisława Kocjan
 26. Mateusz Gozdek Klasa VI Ogólnopolska Olimpiada przedmiotowa z przyrody OLIMPUS  laureat Stanisława Kocjan
 27. Jakub Szkudlarek Klasa VI Ogólnopolska Olimpiada przedmiotowa z przyrody OLIMPUS laureat Stanisława Kocjan
 28. Maciej Pacholec Klasa IV Gminny Konkurs Plastyczny „Palma Wielkanocna” wyróżnienie Monika Rzepa
 29. Gabriela Styrna Klasa V Ogólnopolski Konkurs Przedmiotowy Panda 2015 z j.polskiego wyróżnienie Alicja Lalewicz
 30. Magdalena Łukasiewicz

Klasa V

Ogólnopolski Konkurs Przedmiotowy Panda 2015 z j.polskiego wyróżnienie Alicja Lalewicz
 31. Katarzyna Kopeć Klasa V Ogólnopolski Konkurs Przedmiotowy Panda 2015 z j.polskiego wyróżnienie Alicja Lalewicz
 32. Tymoteusz Janicki Gminny Konkurs Ortograficzny IV miejsce Alicja Lalewicz
 33. Katarzyna Kopeć Klasa V Ogólnopolska Olimpiada Mitologiczna laureat Alicja Lalewicz
 34. Jakub Szkudlarek Klasa VI Międzyszkolny Konkurs Wiedzy o sławnych Polakach IV miejsce Alicja Lalewicz
 35. Klasa I Szkolny Konkurs Plastyczny „Eko-zabawka” I miejsce Anna Pacholec
 36. Klasa 0 A Szkolny Konkurs Plastyczny „Eko-zabawka” I miejsce Danuta Gromiec-Rzepa
 37. Klasa 0B Szkolny Konkurs Plastyczny „Eko-zabawka” I miejsce Izabela Grochala
 38. Klasa II Szkolny Konkurs Plastyczny „Eko-zabawka” II miejsce Beata Gawin
 39. Klasa III Szkolny Konkurs Plastyczny „Eko-zabawka” III miejsce Teresa Opałka

        Sukcesy sportowe

w roku szkolnym 2014/2015

 l.p. Nazwa drużyny
Nazwa zawodów          Zajęte miejsce
Imię i nazwisko opiekuna
 1. Weronika Uchto Czwartki lekkoatletyczne Bieg na 300 m 4 x I miejsce23.04.201507.05.201521.05.2015

28.05.2015

 

Winicjusz Zalewski
 2. Weronika Uchto Czwartki lekkoatletyczne Skok w dal 5 x I miejsce30.04 201507.05.201514.05.2015

21.05.2015

28.05.2015

Winicjusz Zalewski
 3. Patryk Topór Czwartki lekkoatletyczne Rzut piłką palantową II miejsce

III miejsce

Winicjusz Zalewski
 4. Patrycja Gozdek XV Turniej Piłki Nożnej „ Z podwórka na stadion”U-12 Udział w finale wojewódzkim Winicjusz Zalewski
 5. Weronika Uchto Świętokrzyskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Indywidualnych Zawodach LekkoatletycznychBieg-60 m II miejsce Winicjusz Zalewski
 6. Patryk Topór Świętokrzyskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Indywidualnych Zawodach Lekkoatletycznych Piłka palantowa I miejsce Winicjusz Zalewski
 7. Weronika Uchto krajowy finał „Czwartków lekkoatletycznych” w Łodzi. Wicemistrzyni Polski Winicjusz Zalewski
 8. Weronika Uchto Finał powiatowy-lekkoatletyka zawody indywidualne I miejsce-bieg 60 metrówI miejsce-bieg 300 metrów Winicjusz Zalewski
 9. Patryk Topór Finał powiatowy-lekkoatletyka zawody indywidualne II miejsce-rzut piłeczką palantową Winicjusz Zalewski
 10. Szkolna drużyna sportowa Finał Powiatowy Mini Piłki Nożnej Dziewcząt II miejsce Winicjusz Zalewski
 11. Szkolna drużyna sportowa Półfinał Wojewódzki Mini Piłki Nożnej Dziewcząt IV miejsce Winicjusz Zalewski
 12. Szkolna drużyna sportowa Finał Powiatowy Mini Piłki Nożnej Dziewcząt Puchar Tymbarku I miejsceawans do finału wojewódzkiego Winicjusz Zalewski
 13. Szkolna drużyna sportowa Finał Powiatowy Mini Piłki Ręcznej Dziewcząt” Szczypiorniak na Orlikach” II miejsce Winicjusz Zalewski
 14. Szkolna drużyna sportowa Finał Powiatowy Mini Piłki Nożnej Chłopców „Szczypiorniak na Orliku” IV miejsce Winicjusz Zalewski