Nasze sukcesy w roku szkolnym 2013/2014

NASZE SUKCESY

Szkoła Podstawowa w Kołaczkowicach

Rok szkolny 2013\2014

 

Imię i nazwisko ucznia Nazwa konkursu Zajęte miejsce Imię i nazwisko opiekuna
 1 Jakub Szkudlarek Ogólnopolski konkurs przedmiotowy „Pingwin 2013” z języka polskiego na poziomie klasy 5 szkoły podstawowej laureat Alicja Lalewicz
 2 Jakub Pacholec Ogólnopolski konkurs przedmiotowy „Pingwin 2013” z języka polskiego na poziomie klasy 6 szkoły podstawowej laureat Alicja Lalewicz
 3 Katarzyna Kopeć Ogólnopolski konkurs przedmiotowy „Pingwin 2013” z języka polskiego na poziomie klasy 4 szkoły podstawowej wyróżnienie Alicja Lalewicz
 4 Michał Marchewka Ogólnopolski Konkurs Przedmiotowy Panda 2014 z matematyki na poziomie klasy 4 szkoły podstawowej laureat Barbara Gwóźdź
 5 Jakub Szkudlarek Ogólnopolski Konkurs Przedmiotowy Panda 2014 z matematyki na poziomie klasy 5 szkoły podstawowej laureat Barbara Gwóźdź
 6 Michał Marchewka Kangur Matematyczny wyróżnienie Barbara Gwóźdź
 7 Patryk Szafraniec Kangur Matematyczny Wyróżnienie Barbara Gwóźdź
 8 Jakub Szkudlarek Kangur Matematyczny wyróżnienie Barbara Gwóźdź
 9 Patryk Szafraniec Ogólnopolski Konkurs Przedmiotowy Panda 2014 z matematyki na poziomie klasy 5 szkoły podstawowej laureat Barbara Gwóźdź
 10 Jakub Szkudlarek Powiatowy Konkurs Mitologiczny laureat Alicja Lalewicz
 11 Piotr Boroń Konkurs Ortograficzno-gramatyczny I miejsce Teresa Opałka
 12 Wiktor Wanat Konkurs Ortograficzno-gramatyczny II miejsce Teresa Opałka
 13 Karol Kornicki Międzyszkolny Konkurs Matematyczny „Mały Pitagoras” III miejsce Anna Pacholec
 14 Maciej Pacholec Powiatowy Konkurs plastyczny„Ziemia jest piękna – dbaj o nią” wyróżnienie Anna Pacholec
 15 Szkolna drużyna sportowa Halowa piłka nożna chłopców-zawody powiatowe III miejsce Winicjusz Zalewski
 16 Szkolna drużyna sportowa Turniej mini piłki nożnej- półfinał wojewódzki II miejsce Winicjusz Zalewski
 17 Jakub Szkudlarek Konkurs Humanistyczny Etap powiatowy Alicja LalewiczMałgorzata Lech
 18 Jakub Pacholec Konkurs Humanistyczny Etap powiatowy Alicja LalewiczMałgorzata Lech
 19 Jakub Szkudlarek Konkurs Matematyczno-Przyrodniczy Etap powiatowy Barbara GwóźdźStanisława Kocjan
 20 Jakub Pacholec Konkurs Matematyczno-Przyrodniczy Etap powiatowy Barbara GwóźdźStanisława Kocjan
 21 Szkolna drużyna sportowa Mini piłka nożnachłopców-etap gminny II miejsce Winicjusz Zalewski
 22 Szkolna drużyna sportowa Mini piłka nożna chłopców-półfinał powiatowy I miejsce Winicjusz Zalewski
 23 Szkolna drużyna sportowa Mini piłka nożna chłopców-finał powiatowy I miejsce Winicjusz Zalewski
 24 Katarzyna Kopeć Ogólnopolski Konkurs „Czytam ze zrozumieniem” I miejsce Alicja Lalewicz
 25 Wiktoria Prędka Ogólnopolski Konkurs „Czytam ze zrozumieniem” I miejsce Alicja Lalewicz
 26 Natalia Manierak Ogólnopolski Konkurs „Czytam ze zrozumieniem” I miejsce Alicja Lalewicz