DZIEŃ KOBIET

Jednym z najpiękniejszych świąt płci pięknej jest Dzień Kobiet. Z tej to okazji 8 marca 2018r. pospieszyli z serdecznymi życzeniami dla Pań i dziewczynek z naszej szkoły  uczniowie z Samorządu Szkolnego z opiekunami B. Gwóźdź i B. Gawin. W tym tak uroczystym dniu uczniowie życzyli

„aby nasze Panie odnalazły w ciszy

swoje myśli i marzenia,

a w bliskich osobach

siłę i piękno stworzenia”

oraz przedstawili specjalne, szkolne wydanie Teleexpressu poświęcone w całości Dniu Kobiet. Przedstawienie w konwencji Teleexpressu prowadził Kamil Cyrański, który podał niesamowite informacje z kraju i zagranicy dotyczące ,,tego dziwnego i magicznego święta”.

,,Krótka rozmowa z fachowcami” – w tej roli wystąpili: Krystian Wojtacha i Wiktor Kumór- uświadomiła zebranym na sali widzom jakie są zalety obchodzenia Dnia Kobiet.

Ekipa Teleexpressu zajrzała z kamerą na plan nowego filmu:”Z dziennika słomianego wdowca”, gdzie w zabawny sposób przedstawiono siedem dni głównego bohatera, który skrajnie wyczerpany został sam z psem i z utęsknieniem czekał na powrót żony. W rolę bohatera wcielił się uczeń Dominik Baran, który zachwycił widzów swoją grą aktorską.

Cały program uświetnił występ lidera DISCO POLO Sławomira oraz taniec w rytmie walca do piosenki „Być kobietą”. Nie obyło się bez teleexpressowego pokazu mody i gimnastyki dla pań 60+ , prognozy pogody, która ma być tak zmienna jak kobieta i wiadomości sportowych oraz dużej dawki humoru.

Wszystkim paniom oraz naszym koleżankom życzymy Dnia Kobiet na co dzień!