Andrzejki 2013

W czwartek 28 listopada 2013r. odbyły się andrzejki.
W tym dniu hol szkolny został zamieniony w „salę wróżb”. To uczniowie z Samorządu Szkolnego pod okiem pań Barbary Gwóźdź i Moniki Rzepy zadbali o magiczny nastrój.
Niezwykły wodzirej i magiczna dama przepowiadały wszystkim chętnym przyszłość z kart, dłoni, wróżyły ze szklanej kuli, magicznych serc oraz kombinacji cyfr z daty urodzenia. Uczestnicy andrzejkowych szaleństw z niecierpliwością przekłuwali papierowe serce, aby odczytać imię swojej sympatii, losowali magiczne bileciki, na których widniały nazwy zawodów przyszłości, bądź szukali swojej szczęśliwej liczby. Katalog wróżb był obszerny i bogaty, a każdy pragnął wywróżyć sobie coś wyjątkowego.
Wiele śmiechu i radości dostarczały dzieciom przepowiednie. Wszyscy gorączkowo czekali na to, by dowiedzieć się, kto jako pierwszy z klasy zmieni stan cywilny, kto będzie bogaty i komu w życiu się powiedzie.
Była też dobra muzyka. Po wróżbiarskim wieczorku był czas na dyskotekę. Wszyscy bawili się wesoło, humory dopisywały i wszyscy wierzyli, że przepowiedziana przyszłość zawsze może się spełnić. Tak naprawdę wszystko zależy od nas samych. Warto o tym pamiętać.